Język angielski dla dzieci szkolnych Kędzierzyn-Koźle

Dzieci szkolne

Dzieci szkolne - jak uczymy je angielskiego?

W naszej szkole już na pierwszej lekcji Twoje dziecko pozna grupę brytyjskich przyjaciół, z którymi przygoda potrwa aż do klasy 7!

A po powrocie do domu będzie mogło zagrać w grę dzięki której utrwali materiał poznany podczas zajęć. Oczywiście nie obędzie się bez nagród, punktów i odznak !

Nasza aplikacja śledzi postępy i daje nam wgląd w wyniki, aby osoby potrzebujące większej pomocy w nauce uzyskały dodatkowe wsparcie.

Co jest dla nas ważne? By Twoje dziecko nauczyło się mówić w języku obcym, rozwinęło słownictwo, poznało gramatykę angielską i rozumiało ze słuchu. Chcemy, by było przygotowane do życia, odnalazło się na lotnisku czy w restauracji za granicą.

Ponadto nasz kurs przygotuje je do egzaminów Cmbridge Pre A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers.

język angielski dla maluchów kędzierzyn-koźle
Nauka angielskiego dla dziecka w Kędzierzynie-Koźlu