MALUSZKI - GREEN NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

MALUSZKI - GREEN NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Przejdź do treści

MALUSZKI

KURSY

MALUSZKI

Uczymy maluszki od 4 roku życia. Dużo śpiewamy, tańczymy, opowiadamy historyjki w języku angielskim, a to wszystko po to by Wasze pociechy brały aktywny udział w zajęciach.

Korzystamy ze sprawdzonej metody ruchowej TPR, która zakłada, że aktywność fizyczna sprzyja zapamiętywaniu. Podczas lekcji dzieci poznają tytułowego bohatera, sympatycznego dinozaura o imieniu Dex, którego przygody wprowadzają je w świat języka angielskiego.

Interaktywne ćwiczenia, filmiki i piosenki przybliżają naszym dzieciom kulturę krajów anglojęzycznych, a pacynka Dex i atrakcyjne graficznie karty obrazkowe przenoszą je w angielski świat uroczego dinozaura.

DZIECI SZKOLNE

W naszej szkole już na pierwszej lekcji Twoje dziecko pozna grupę brytyjskich przyjaciół, z którymi przygoda potrwa aż do klasy 7 ! A po powrocie do domu będzie mogło zagrać w grę dzięki której utrwali materiał poznany podczas zajęć. Oczywiście nie obędzie się bez nagród, punktów i odznak !

Nasza aplikacja śledzi postępy i daje nam wgląd w wyniki, aby osoby potrzebujące większej pomocy w nauce uzyskały dodatkowe wsparcie.

Co jest dla nas ważne? By Twoje dziecko nauczyło się mówić w języku obcym, rozwinęło słownictwo, poznało gramatykę angielską i rozumiało ze słuchu. Chcemy, by było przygotowane do życia, odnalazło się na lotnisku czy w restauracji za granicą.

Ponadto nasz kurs przygotuje je do egzaminów Cmbridge Pre A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers.

MŁODZIEŻ

Ósma klasa, szkoła średnia i metoda odpowiednia!

Często mówicie nam, że Waszym nastoletnim pociechom brak motywacji do nauki. Są przemęczone materiałem szkolnym i ogromem obowiązków.

Dlatego też tematy naszych lekcji są dopasowane do ich potrzeb i angażują przede wszystkim mówienie. Czytamy razem magazyny angielskie, oglądamy filmiki o życiu Brytyjskich rówieśników, dyskutujemy na tematy bliskie młodzieży.

Pamiętamy też o gramatyce, potrzebnej w komunikacji oraz o egzaminie ósmoklasisty i maturalnym.

DOROŚLI

Ucząc języka angielskiego osoby dorosłe, na początku ustalamy poziom zaawansowania oraz omawiamy indywidualne potrzeby każdego kursanta. Wybieramy podręcznik i materiały dostosowane do potrzeb.

Największy nacisk kładziemy na naukę swobodnej komunikacji, tak aby kursant bez problemu porozumiewał się za granicą czy z zagranicznym klientem.

Pomagamy w pokonaniu bariery językowej oraz lęku przed mówieniem.

FIRMY

Wiemy, jak istotną kwestią dla każdej firmy są kompetencje językowe jej pracowników. Dlatego też oferujemy kursy językowe ściśle dopasowane do wymagań i potrzeb klientów.

Kursanci stopniowo zdobywają coraz więcej niezbędnych umiejętności językowych, m.in. werbalnego komunikowania się, prowadzenia korespondencji w języku obcym, negocjacji biznesowych itp. Zajęcia mogą odbywać się przed, w czasie lub po pracy, również w siedzibie klienta, tak aby kursanci nie tracili czasu na dojazdy.

Zaufali nam: ZARMEN FPA, AIR PRODUCTS, CLEANOUT, ALPUR, SKRIVANEK, MC DONALDS, AbbVie.

ZAJĘCIA ONLINE

Nie wychodząc z domu możesz zacząć rozmawiać w języku obcym. Będziesz potrzebował jedynie komputera lub telefonu i Internetu. Pomożemy Ci zainstalować nasz program i pokażemy jego możliwości. Na naszych lekcji widzisz lektora, piszesz po tablicy, słuchasz dialogów, rozmawiasz z innymi. To wszystko w Twoim zaciszu domowym z kubkiem ulubionej kawy :-)  

TŁUMACZENIA

Zapraszamy do skorzystania z oferty tłumaczeń z wielu dziedzin:

  • prace dyplomowe, streszczenia, wypracowania, artykuły naukowe
  • teksty ekonomiczne i prawnicze
  • teksty reklamowe i marketingowe, techniczne, strony internetowe
  • korespondencja między instytucjami i podmiotami gospodarczymi
  • instrukcje, poradniki.Wróć do spisu treści