FIRMY - GREEN NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FIRMY - GREEN NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Przejdź do treści

FIRMY

KURSY

FIRMY

Wiemy, jak istotną kwestią dla każdej firmy są kompetencje językowe jej pracowników. Dlatego też oferujemy kursy językowe ściśle dopasowane do wymagań i potrzeb klientów.

Kursanci stopniowo zdobywają coraz więcej niezbędnych umiejętności językowych, m.in. werbalnego komunikowania się, prowadzenia korespondencji w języku obcym, negocjacji biznesowych itp. Zajęcia mogą odbywać się przed, w czasie lub po pracy, również w siedzibie klienta, tak aby kursanci nie tracili czasu na dojazdy.

Zaufali nam: ZARMEN FPA, AIR PRODUCTS, CLEANOUT, ALPUR, SKRIVANEK, MC DONALDS, AbbVie.

DOROŚLI

Ucząc języka angielskiego osoby dorosłe, na początku ustalamy poziom zaawansowania oraz omawiamy indywidualne potrzeby każdego kursanta. Wybieramy podręcznik i materiały dostosowane do potrzeb.

Największy nacisk kładziemy na naukę swobodnej komunikacji, tak aby kursant bez problemu porozumiewał się za granicą czy z zagranicznym klientem.

Pomagamy w pokonaniu bariery językowej oraz lęku przed mówieniem.

MŁODZIEŻ

Ósma klasa, szkoła średnia i metoda odpowiednia!

Często mówicie nam, że Waszym nastoletnim pociechom brak motywacji do nauki. Są przemęczone materiałem szkolnym i ogromem obowiązków.

Dlatego też tematy naszych lekcji są dopasowane do ich potrzeb i angażują przede wszystkim mówienie. Czytamy razem magazyny angielskie, oglądamy filmiki o życiu Brytyjskich rówieśników, dyskutujemy na tematy bliskie młodzieży.

Pamiętamy też o gramatyce, potrzebnej w komunikacji oraz o egzaminie ósmoklasisty i maturalnym.

DZIECI SZKOLNE

W naszej szkole już na pierwszej lekcji Twoje dziecko pozna grupę brytyjskich przyjaciół, z którymi przygoda potrwa aż do klasy 7 ! A po powrocie do domu będzie mogło zagrać w grę dzięki której utrwali materiał poznany podczas zajęć. Oczywiście nie obędzie się bez nagród, punktów i odznak !

Nasza aplikacja śledzi postępy i daje nam wgląd w wyniki, aby osoby potrzebujące większej pomocy w nauce uzyskały dodatkowe wsparcie.

Co jest dla nas ważne? By Twoje dziecko nauczyło się mówić w języku obcym, rozwinęło słownictwo, poznało gramatykę angielską i rozumiało ze słuchu. Chcemy, by było przygotowane do życia, odnalazło się na lotnisku czy w restauracji za granicą.

Ponadto nasz kurs przygotuje je do egzaminów Cmbridge Pre A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers.

ZAJĘCIA ONLINE

Nie wychodząc z domu możesz zacząć rozmawiać w języku obcym. Będziesz potrzebował jedynie komputera lub telefonu i Internetu. Pomożemy Ci zainstalować nasz program i pokażemy jego możliwości. Na naszych lekcji widzisz lektora, piszesz po tablicy, słuchasz dialogów, rozmawiasz z innymi. To wszystko w Twoim zaciszu domowym z kubkiem ulubionej kawy :-)  

TŁUMACZENIA

Zapraszamy do skorzystania z oferty tłumaczeń z wielu dziedzin:

  • prace dyplomowe, streszczenia, wypracowania, artykuły naukowe
  • teksty ekonomiczne i prawnicze
  • teksty reklamowe i marketingowe, techniczne, strony internetowe
  • korespondencja między instytucjami i podmiotami gospodarczymi
  • instrukcje, poradniki.Wróć do spisu treści